Burnos chirurgija
Implantavimas

Trumpai

Odontologijos klinikoje OK įpatingą dėmesį skiriame gydytojų ir asistentų profesionalumui. Implantacijas atlieka didelę implantavimo patirtį turintis chirurgas Regimantas Simuntis šiuo metu siekiantis mokslų daktaro laipsnio. Ne maženį dėmesį skiriame klinikos higienai ir aplinkai. Implantacijas atliekame puikiomis sąlygomis, pagal aukščiuasius higienos reikalavimus įrengtose patalpose. Visiems Odontologijos klinikoje OK implantuotiems implantams suteikiama viso gyvenimo garantija. Svarbiausias dantų atstatymo implantais privalumas yra tai, kad implantavimo metu ir protezuojant po implantavimo nepažeidžiami kiti dantys. Visos procedūros yra saugios ir patikimos. Taip pat labai svarbus implantų privalumas - jie gelbsti, net jei prarasti visi naturalūs dantys. Danties ar dantų atstatymas implantais – tai procedūra iš dviejų pagrindinių dalių: dantų implantacijos, tai trūkstamų dantų atstatymas implantais ir protezavimo, tai danties vainiko ar keleto dantų vainikų atstatymo ant implanto (-ų).  

Kokios procedūros bus atliekamos?
1. Konsultacija. Sutartu laiku, su panoramine dantų nuotrauka atvykus pas chirurgą, jums bus suteikta konsultacija, kurios metu chirurgas išsamiai paaiškins galimus gydymo kelius ir parinks geriausiai jums tinkamus implantus. Jei nepakaks panoraminės rentgeno nuotraukos , chirurgas gali rekomenduoti atlikti kompiuterinę tomografiją.                     

2. Implantacija. Sekančio vizito metu jums bus įsriegti implantai. Operacijos metu praktiškai nejusite skausmo. Esant galimybei chirurgas iš karto uždės gingivoformerius. Po operacijos chirurgas jums paskirs reikiamus medikamentus.

3. Gingivoformerių uždėjimas. Prigijus implantams, paprastai tai trunka 6-8 savaites, jums bus uždėti gingivoformeriai. Gingivoformerių uždėjimas tai labai trumpa ir nedidelė operacija, kurios metu implantas atidengimas ir į jį įsukamas gingivoformeris. Procedūra atliekama su neautra, todėl yra praktiškai neskausminga. Gingivoformeriai padės suformuoti reikiamas ertmes dantenose, dažniausiai dantenos suformuojamos per 1-2 savaites.

4. Protezavimas. Susiformavus dantenoms aplink implantą, jau galėsite atvykti pas gydytoją odnotologą ir pradėti protezavimo darbus. Protezavimo darbai visiškai neskausmingi ir priklausomai nuo sudėtingumo trunka nuo kelių iki keleto dienų.

Kaip suskaičiuoti danties restauracijos kainą?
Odontologijos klinika OK siekia pacientams teikti ypatingai kokybiškas paslaugas įmanomai mažesne kaina, todėl kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai. Apytiksliai implantavimo ir protezavimo kainą galima paskaičiuoti taip:
Implantavimas – nuo 507 EUR. Į kainą įskaičiuotas implantas ir implantavimo procedūra.
Protezavimas – nuo 205 EUR. Į kainą įskaičiuotos atramos, protezas ir protezavimo darbai.
Taigi danties atstatymas implanto pagalba kainuos nuo 707 Eur (2400 Lt).
Gali būti taip, kad jums bus reikalingos papildomos procedūros – kaulo priauginimas, sinuso pakėlimas ar kita. Tokiu atveju restauracijos kaina didės. Įvertinęs papildomų procedūrų poreikį, konsultacijos metu, chirurgas informuos jus apie pricedūrų atlikimo tvarką, kainą ir kita.
Kokius implantus galime pasiūlyti:
Siūlome dviejų gamintojų implantus:
1) Dabartinio rinkos lyderio Šveicarijos įmonės Straumann implantus. Tai puikiai kliniškai ištirta, patikima ir saugi implantų sistema.
2) Labai inovatyvaus ir perspektyvaus gamintojo - MEGAGEN implantus.

                               

Platus ir įvairiapusis pasirinkimas leis chirurgui pasiūlyti implantus, idealiai atitinkančius jūsų poreikius ir galimybes.

Pakeiskite savo ŠYPSENĄ - pakeiskite savo GYVENIMĄ!

Plačiau

Dantų Implantacija
Dantų implantai kardinaliai pakeitė odontologiją per pastaruosius 25 metus. Šios procedūros dėka kiekvienas žmogus, dėl įvairių priežasčių netekęs vieno ar daugiau dantų, gali juos atkurti dirbtinais, identiškai atrodančiais dantimis visiškai nepažeidžiant likusių naturalių dantų. Dantų implantai ne tik atrodo bet ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys.
Sėkminga dantų implantacija, tai ne tik gydytojo teorinių žinių, bet ir patirties burnos operacijose bei dantų atkūrime rezultatas. Implantacija ir danties vainiko atstatymas yra mokslo, patirties ir estetinio suvokimo simbiozė.
Dantų implantai yra danties šaknies pakaitalas. Taip pat kaip ir natūralaus danties šaknis, implantas tvirtinasi prie žandikaulio. Ant implanto gali būti tvirtinama danties karūnėlė (matoma danties dalis) arba tiltinis protezas. Dantų implantai yra gaminami iš titano, kuris yra lengvas, tvirtas bei biologiškai suderinamas. Ši savybė susijungti su kaulu, kitaip vadinama oseointegracija, yra esminis faktorius dantų implantų operacijų sėkmingume. Prarandant dantį, kaulas, į kurį tvirtinosi jo šaknis, sunyksta, tačiau įsukus implantą, kaulas stabilizuojamas, tad jo nykimas sustabomas. Taigi implantu ne tik pakeičiamas prarastas dantis, bet jis įtakoja ir žandikaulio formą bei tankį. Danties implantai leidžia kramtyti, šypsotis, kalbėti bei atrodyti natūraliai. Šios savybės suteikia socialinį, psichologinį bei fizinį komfortą.

STRAUMANN dantų implantai.
STRAUMANN gamykla buvo įkurta 1954 metais Valdenburge, Šveicarijoje. Šis regionas garsėja tik pačios aukščiausios kokybės gaminių gamyklomis, tokiomis kaip ROLEX, LONGINE ir kitomis. STRAUMANN yra viena iš pirmųjų, užsiemusių dantų implantologija. Jos gydytojai pirmąjį dantų implantą įsriegė prieš 40 metų. Tai 10 metų anksčiau nei tarptautinė odontologų  bendruomenė titaninius dantų implantus pipažino standartine gydymo procedūra. Lietuvoje STRAUMANN atstovai aktyviai dirba nuo 2007 metų. Kas trečias įsriegiamas dantų implantas mūsų šalyje – šveicarų gamintojo.
STRAUMANN privalumai:
Aukščiausi prigijimo rodikliai. STRAUMANN dantų implantai pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje. Moksliniais tyrimais patvirtina, kad STRAUMANN prigijimo kartelė pakelta net iki 99,3%;
Ilgiausiai tarnaujantys implantai. Palyginus su kitais dantų implantais, tikimybė, kad STRAUMANN implantas nepriekaištingai tarnaus jums ilgus metus, didesnė nuo 2 iki 60 kartų (priklausomai nuo gamintojo). Tokį STRAUMANN pranašumą patvirtina didžiausias iki šiol istorijoje atliktas odontologinis tyrimas, kurio metu buvo ištirti 2765 pacientai, 11 311 implantų ir 800 klinikų. Šis tyrimas, trukęs net 9 metus, atliktas bendradarbiaujant su Švedijos socialinio draudimo agentūra.
Kokybės garantiją visam gyvenimui, visame pasaulyje. Visiems STRAUMANN implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija. Prireikus, skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba jums bus suteikta net 70 pasaulio šalių. Naujas implantas ar protezavimo detalės jums, be jokios abejonės, nieko nekainuos – jas pagalbą suteikusiam gydytojui STRAUMANN visada pristatys nemokamai
Lankstūs techniniai ir kainos sprendimai. Kad ir kokia jūsų žandikaulio būklė bebūtų, platus STRAUMANN implantų ir protezavimo detalių asortimentas visada leis gydytojui parinkti tokį sprendimą, kuris geriausiai tiktų konkrečiai jums.
Nuodugnūs klinikiniai tyrimai. Bet kurie implantai, protezavimo detalės ar kiti STRAUMANN gaminiai prekybai pateikiami tik atlikus svarius, mažiausiai penkeris metus trunkančius klinikinius tyrimus. Būtent išsamūs moksliniai tyrimai lemia optimaliausius STRAUMANN implantų formos, sriegio, paviršiaus ar jungties su protezavimo atrama sprendimus;
Individualus dėmesys. Pacientams, siekiantiems ypatingos estetikos, STRAUMANN implantų atramos gali būti gaminamos pagal individualų užsakymą STRAUMANN gamykloje;
Šveicariška kokybė. Visi be išimties STRAUMANN implantai ir protezavimo detalės gaminami Šveicarijoje – modernioje, pačiomis naujausiomis technologijomis ir ypatinga kokybės kontrolės sistema aprūpintoje gamykloje.
Daugiau informacijos apie STRAUMANN dantų implantus rasite čia:
http://straumann.lt/
http://www.straumann.com/

MEGAGEN dantų implantai
Nors MEGAGEN kompanija įkurta palyginus neseniai, 2002 metais, Pietų Korėjoje, per pastaruosius kelis metus jos dantų implantai pagarsėjo kaip itin kokybiški, estetiški bei modernūs. Ši kompanija 2015 metais įsteigė savo pirmąjį Lietuvoje simpoziumą.
Greita ir neskausminga procedūra. MEGAGEN dantų implantai sukurti taip, kad procedūra būtų atliekama kuo greičiau bei efektyviau (20-30min) bei nesukeliant pacientui skausmo.
Trumpesnis gydymo periodas. Gydytojai, naudojantys MegaGen implantus, per kur kas trumpesnį laiką gali pasiekti ženkliai geresnių rezultatų. Kalcio jonais padengtas implanto paviršius dukart greičiau suauga su kaulu, o išskirtinio dizaino sriegiai užtikrina pirminį implanto stabilumą kaule, vos tik jį įsriegus. Todėl dažnai to paties vizito metu gali būti atliekama ne tik chirurginė dalis, bet ir protezavimo darbai.
Nepriekaištingas estetinis vaizdas. MegaGen implantų sistemą sudaro itin gausus natūraliai atrodančių protezavimo detalių asortimentas, iš kurio gydytojas gali išsirinkti kiekvienam, net ir sudėtingiausiam atvejui tinkamiausią variantą. Todėl po protezavimo darbų, pacientas gali džiaugtis nepriekaištingu estetiniu vaizdu.
Puikūs gydymo rezultatai. Gydytojams, pasirinkusiems MegaGen implantų siste¬-mą, suteikiamos ne tik išsamios teorinės žinios apie produktą, bet ir sudaromos sąlygos praktinių įgūdžių tobulinimui, kurių dėka, net ir sudėtingiausią implantaciją atliekantis gydytojas, gali pasiekti puikių bei ilgaamžių rezultatų.
12 dantų ant 4 implantų. Su MegaGen implantais visus viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje prarastus dantis galima atstatyti įsriegiant tik 4 implantus, vietoje 6 ar 8.
Implantacija be papildomų chirurginių procedūrų. Naudodami pasaulyje pripažintus, pažangius MegaGen implantus, daugumai pacientų dantų implantaciją galime atlikti be papildomų chirurginių procedūrų. Iš itin plataus asortimento gydytojas turi galimybę išsirinkti tokio dydžio ir formos danties implantą, kuris leistų implantaciją atlikti be kaulo priauginimo procedūros.
Daugiau informacijos apie MEGAGEN dantų implantus rasite čia:
http://www.anyridge.lt/pacientams/