Burnos higiena

          Prieš keletą metų odontologijoje įvyko perversmas, stipriai pakeitęs tiek gydytojų, tiek pacientų požiūrį į burnos higieną. Šį staigų pokytį lėmė dvi priežastys: senų, primityvių sodapūčių pakeitimas į šiuolaikines, visais aspektais pranašesnes, bei dažnai net ir šiomis dienomis daugumoje klinikų naudojamo natrio bikarbonato, kuris gali pažeisti dantų minkštuosius audinius, pakaitalo, vadinamo PROPHYpearls, atsiradimas, kuris ne tik panaikina sūrų skonį burnos higienos metu, bet ir nepažeidžia dantų paviršiaus. Šie du faktoriai palengvina gydytojų darbą bei suteikia pacientui ir kokybiškesnę, ir malonesnę burnos higienos procedūrą.    

          KaVo PROPHYflex 3 - naujausias ir pažangiausias šiuo metu rinkoje esantis sodapūtės modelis. KaVo PROPHYflex 3 naudojamas ir mūsų odontologinėje klinikoje atliekant burnos higieną. Šio prietaiso veikimą perprasti paprasta: suspaustas oras, ateinantis per tik šiam įrankiui pritaikytą jungtį MULTIflex perneša PROPHYpearls miltelius iš talpyklos į antgalį, iš kurio šios medžiagos ir vandens mišinys stipria ir koncentruota srove yra purškiamas ant dantų paviršiaus. Dėl antgalio sugebėjimo apsisukti 360 laipsnių, kiekvienas burnos kampelis tapo lengvai prieinamas srovės, tad po burnos higienos jūsų šypsena bus ryški kaip niekad ankščiau.

 

           Atliekant burnos higieną vietoj natrio bikarbonato mūsų klinikoje yra naudojama įpatingų savybių turinti anksčiau minėta medžiaga – PROPHYpearls, kuri jau keletą metų pripažinta efektyvesnia už plačiai naudojamą natrio bikarbonatą. Šių miltelių dalelės išsiskiria dėl savo  sferos formos. Jos neturi aštrių kampų, tad minkštieji dantų audiniai burnos higienos metu lieka nepažeisti. Rutulio forma šioms dalelėms leidžia ridentis danties paviršiumi. Taip lyginant su natrio bikarbonatu, nuvalomas žymiai didesnis danties plotas. PROPHYpearls ne tik panaikina seniau burnos higienos metu jaučiamą sūrų skonį, bet ir leidžia pacientui pasirinkti veiną iš daugelio miltelių skonių, taip suteikiant papildomo komforto. PROPHYpearls – šiuo metu, ko gero, geriausia higienai naudojama medžiaga, esanti rinkoje.

PROPHYpearls optimalaus veikimo kampas

PROPHYpearls dalelės                              Natrio bikarbonato dalelės

Burnos higiena su PROPHYpearls - visada puikus rezultatas!